Betoninio fasado tvirtinimo sprendimai

Šiuolaikinės technologijos ir medžiagos suteikia galimybę gelžbetoninių konstrukcijų paviršių padaryti beveik idealiai lygų. Tokiai išorinei sienai nereikia jokios papildomos apdailos, tinko. Ji gali atrodyti kaip stiklas, kuriame nematyti jokių tuštumų, įtrūkių. Galima rinktis įvairių dydžių, formų, faktūrų plokštes. Spalviniu požiūriu betonas dabar nebe toks nuobodus kaip anksčiau, pigmentais galima gauti norimą spalvą.

Naudojant tokias konstrukcijas, nebevaržoma architektų vaizduotė, nes, atsiradus įvairių galimybių, pastatų fasadams galima suteikti tokį vaizdą, kokio tik pageidauja užsakovas. Konstrukcijų elementai gaminami pagal architekto bei projektuotojų pageidavimus. Taip atsiranda galimybė modeliuoti erdves pagal individualius poreikius, o vėliau šiuos elementus jungti į architektūrinę visumą.

Surenkamosios gelžbetoninės konstrukcijos gali būti taikomos bet kokios paskirties pastatams ir statiniams. Tokia pastato konstrukcija tinka tiek viešosios paskirties objektams: dideliems ir mažiems prekybos bei pramogų centrams, parduotuvėms, mokykloms, darželiams, ligoninėms, biurų pastatams, tiek pramoniniams objektams: sandėliams, gamykloms, jų administracinėms patalpoms, terminalams ir pan.

Surenkamojo gelžbetonio konstrukcijų elementai užima deramą vietą ir daugiaaukščių objektų statyboje. Tai lemia greita statyba, gera kokybė, patogus šiltinimas, nedaug siūlių ir maža klaidų tikimybė. Konstrukcijos ir specialūs sprendimai leidžia pastate formuoti dideles erdves, kuriose be apribojimų būtų galima išdėstyti įrangą, lanksčiai planuoti vidaus patalpų išdėstymą, kurti atrijų ir pan.