Inžinerinių ir kt. sistemų tvirtinimas

Statyboje naudojant gelžbetonines pastatų konstrukcijas neišvengiamai susiduriame su sudėtingais įvairių konstrukcinių sprendinių tvirtinimo prie gelžbetonio klausimais. Šie konstrukciniai mazgai dažnai sprendžiami pavėluotai ir neretai tampa dideliu galvos skausmu statybos rangovams. Žinant, kada ir kaip galima šiuos klausimus išspręsti, problemų nesunku išvengti.

Kita problema – apkraunant pastato gelžbetonines konstrukcijas, būtinas savalaikis šių mazgų suderinimas su konstruktoriumi, o šis dažnai draudžia pažeisti pačią konstrukciją, o tvirtinimo mazgus rekomenduoja spręsti apkabomis. Deja, toks sprendimas dažnai yra neefektyvus ir brangus.

Tačiau kaip pagrindinę problemų priežastį tikriausiai turėtume įvardinti žemą techninio projekto pagrindinių konstrukcinių mazgų išbaigtumą. Pavėluotas šių klausimų sprendimas taip pat dažnai lemia netinkamą šių mazgų įrengimą dėl statybos biudžeto stygiaus, nereglamentuotų statybos produktų panaudojimo ir kitų priežasčių.

HALFEN tvirtinimo bėgeliai – tai įbetonuojami plieniniai elementai, prie kurių gali būti tvirtinami įvairiausių ilgių ir formų konstrukciniai elementai ar įranga. HALFEN tvirtinimo bėgeliai atlaiko tiek statines, tiek ir dinamines apkrovas.

HALFEN tvirtinimo bėgeliai pasižymi unikaliomis reguliavimo galimybėmis ir ženkliai palengvina montavimo procesą. Tai leidžia paspartinti statybos darbus ir sumažina jų kainą.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Susiję produktai

BROŠIŪRA

Denia Solutions Halfen projektai brosiura PDF