Kategorija: Armavimo sistemos

„Betojuster“ – tai statybos rangovui skirtas lengvas ir saugus būdas tiksliai vertikaliai sureguliuoti sienas

Koregavimo pagalba

„Betojuster“ – tai statybos rangovui skirtas lengvas ir saugus būdas tiksliai vertikaliai sureguliuoti sienas, tuo pačiu išvengiant traumų ir betoninių elementų sugadinimo dėl įrankių. Korekcijos atliekamos naudojant standartinius įrankius, kuriems nereikia daug pastangų. Koregavimo pagalba surenkamojo betono sienų elementams išlyginti Lengvas aukščio reguliavimas sriegiu be pažeidimų Reikalauja minimalių pastangų

Konstrukcinės plieninės jungtys ir plieninės gervės

Konstrukcinės plieninės jungtys ir plieninės gervės

HALFEN HUC universalių jungčių sistema – tai efektyvus sprendimas konstrukcinių plieninių komponentų sujungimui su betonu. HUC sistema apima įliejamą HSC-B plieno jungtį ir antrinį sujungimo elementą; pavyzdžiui, standartinę HSCC plieno gervę. Platus galimų HSC-B lizdų išdėstymo pasirinkimas ir teigiamas apkrovų perdavimas leidžia pritaikyti įvairioms situacijoms. Pavyzdžiui, plieninių sijų, plieninių gervių, kabelių tvirtinimo sistemų arba HALFEN […]

Armatūrinės jungtys Mechaninė lizdinė jungtis, skirta 10–40 mm skersmens armatūriniam plienui B500B

Armatūrinės jungtys

HALFEN HSC strypas specialiai sukurtas kaip ekonomiškas, įtempiamas sutvirtinimo sprendimas, skirtas karkasams ir rėmo mazgams. Ypatinga inkaro galvutės forma su naujoviškomis tvirtinimo galimybėmis leidžia visapusiškai išnaudoti armatūrą esant itin trumpam inkaravimo ilgiui. MBT armatūros jungtis – tai mechaninė mova, skirta armatūriniam plienui. Įtempimui ir gniuždymui atspari armatūros strypų jungtis suspaudžiama, nereikia iš anksto apdoroti strypo, […]

Šlyties kaiščiai

HALFEN šlyties kaiščiai naudojami šlyties apkrovoms pastato komponentų jungtyse perkelti. Jie pagrinde skirti išvengti netolygaus nusėdimo ir poslinkio, kurį sukelia priešingos deformacijos. Priklausomai nuo naudojamos sistemos tipo, sudaromos sąlygos horizontaliam judėjimui išilgine kryptimi arba šonine ir išilgine kryptimis.

Lankstomos jungtys

HALFEN lankstomos jungtys naudojamos efektyviam betoninių komponentų sujungimui, kurie pilami skirtingomis fazėmis ir vėliau sujungiami. Korpusas pagamintas iš gofruoto cinkuoto plieno lakšto su iš anksto išmuštomis skylutėmis, kad būtų galima lengvai nuimti dangtį. Galima tvirtinti vinimis prie klojinio arba surišama viela prie armatūros.

Inovatyvios ir universalios surenkamųjų betoninių elementų jungimo sistemos

Surenkamosios jungtys

Surenkamus gelžbetonio elementus dabar galima sujungti daug greičiau ir ekonomiškiau. HALFEN surenkamosios jungtys yra puikus sprendimas bet kokio tipo surenkamųjų gelžbetonio elementų sujungimui.

praspaudimo armatura Ren_Pro_HDB_Punching_shear_reinforcement

Praspaudimo armatūra

HALFEN praspaudimo armatūra, sukurta „Leviat“, suteikia galimybę ekonomiškai ir patikimai gaminti plokščias gelžbetonio plokštes ir pamatus. Mūsų praspaudimo armatūra gali būti montuojama surenkamuose ir pusiau surenkamuose elementuose.

Garso smūgioo izoliacinės sistemos laiptinėms

Smūgio garso izoliacija

Smūgio garsas yra nepageidaujama ir išskirtinė garso perdavimo forma. Nuo smūgio garso nepakankamai izoliuoti laiptai daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose gali sukelti ypač erzinančius garsus. Siekiant palengvinti šią problemą, naudojant HALFEN garso izoliacijos sistemą galima akustiškai atskirti monolitinius laiptų elementus nuo gretimų komponentų. HALFEN garso izoliacijos gaminiai puikiai suprojektuoti taip, kad atitiktų smūgio garso izoliacijos specifikacijas.

HALFEN sujungimo sistemos iš „Leviat“ užtikrina patikimus ir efektyvius sprendimus visoms armatūros strypų jungtims.

Sujungimo sistemos

HALFEN sujungimo sistemos iš „Leviat“ užtikrina patikimus ir efektyvius sprendimus visoms armatūros strypų jungtims. Dėl didelės gaminių asortimento įvairovės galima rasti tinkamą sprendimą beveik kiekvienai situacijai. Didelis gaminių asortimentas atitinka įvairius nacionalinius ir tarptautinius standartus. Aukščiausios kokybės žaliavos ir aukšti gamybos standartai mūsų sertifikuotose gamyklose garantuoja nuolatinį aukštą mūsų gaminių saugumą ir kokybę. HALFEN sujungimo […]

Kolonų padai

Kolonų padai

Naudojant naujausius gaminius, surenkamas gelžbetonines kolonas dabar galima statyti daug ekonomiškiau. HALFEN HCC kolonų padai naudojami kartu su HALFEN HAB inkariniais varžtais, kaip efektyvus sprendimas kolonų sujungimui su pamatais arba su kitomis kolonomis.