Kategorija: Tvirtinimo sistemos

Bendrieji priedai

Bendrieji priedai

Siūlome didelį priedų asortimentą, papildantį gaminių asortimentą. Tinkamos srieginės plokštės visoms kanalų sistemoms, DIN standartą atitinkančios veržlės, poveržlės ir srieginiai strypai. Viskas iš vieno tiekėjo; turime tai, ko jums reikia jūsų projektui.

Plokštelinis inkaras HALFEN TWS

Plokštelinis inkaras

HALFEN TWS šešiakampiai plokšteliniai inkarai naudojami kaip pagalbinės priemonės montuojant surenkamus elementus. Pavyzdžiui, laikini tvirtinimo taškai sustumiamoms-ištraukiamoms pasparoms, skirtoms dviguboms sienoms tvirtinti prie vietoje esančių betoninių grindų ir pamatų plokščių. Šešiakampis inkaras su plokštele tinka vėjo ir kitoms laikinoms apkrovoms.

Surenkamoji jungtis

Greitas ir efektyvus montavimas yra lemiamas veiksnys siekiant užtikrinti, kad pastatas su surenkamaisiais betoniniais elementais būtų ekonomiškas. Čia svarbios patikimos kokybės, sąnaudų ir laiką taupančios jungtys – kaip HALFEN HVL sistema. Pavyzdžiui, kartu su įmontuotais HALFEN HTA-CE įliejamais kanalais prie kolonų galima prijungti standartinius sienų arba sluoksniuotųjų plokščių elementus.

Gaminiai liftams montuoti

Gaminiai liftams montuoti

Saugūs ir reguliuojami tvirtinimo elementai lifto šachtoje montuojant ir atliekant techninę priežiūrą yra būtini ir gyvybiškai svarbūs asmens saugumui. Gerai, kad galite pasikliauti patikrinta kokybe. HALFEN įliejami kanalai, reguliuojami kanalai ir varžtai ant kreipiamųjų bėgelių montuojamoms liftų durims tvirtinti ir greičio reguliatoriams / ribotuvams montuoti Patikimas įrangos ir personalo sujungimas su HALFEN priedais ir tvirtinimo […]

HALFEN DEMU tvirtinimo inkarai

HALFEN DEMU tvirtinimo inkarai

Ilgalaikiams taškinės apkrovos tvirtinimams HALFEN DEMU tvirtinimo inkarai naudojami kaip ilgalaikiai tvirtinimo įtaisai tempimo apkrovoms, šlyties apkrovoms arba jų deriniui perkelti. HALFEN DEMU tvirtinimo inkarai gali būti naudojami patikimam ir ilgalaikiam įvairių komponentų tvirtinimui prie betono. HALFEN DEMU moviniai inkarai T-FIXX® ir pleištiniai inkarai turi Europos techninį įvertinimą su priešgaisrine klasifikacija.

Profiliuotų lakštų tvirtinimo kanalai

Profiliuotų lakštų tvirtinimo kanalai

HALFEN HTU kanalas puikiai tinka metaliniams sluoksniuotiesiems, kasetiniams ir profiliuotiems trapeciniams lakštams tvirtinti; lengva tvirtinti naudojant savisriegius varžtus. Tinka tiek šlyties, tiek tempimo apkrovoms. Dėl naujoviškos kanalo ir užpildo formos bei gofruoto rašto kanale visas naujos kartos HTU yra montuojamas reikiamoje betoninėje dangoje, todėl išvengiama problemų su pagrindine armatūra.

Plytų suveržimo kanalai

Plytų suveržimo kanalai

HALFEN mūrų suveržimo sistemas sudaro veiksmingos ir patikimos tvirtinimo detalės, skirtos suveržti plytų mūrą, užpildus, pertvaras ir dailylentes (su ertmėmis ar izoliacija arba be jų), naudojant HALFEN ML arba BL plytų suveržimus betoninėms sienoms ir kolonoms arba plieninėms ir medinėms konstrukcijoms.

Baliustrados tvirtinimai HALFEN HGB

Baliustrados tvirtinimai

HALFEN HGB baliustrados tvirtinimo kanalai Statybos specialistai sutinka, kad HALFEN HGB įliejamas kanalas yra geriausias šiuo metu prieinamas sprendimas tvirtinant turėklus prie plonų priekinių balkono plokščių kraštų.

Dantyti įliejami kanalai

Dantyti įliejami kanalai

HALFEN HZA ir HZA-CE-CS „Halfen HZA“ kanalai yra naujas gaminys, skirtas naudoti, kai reikia atsižvelgti ir į dideles apkrovas išilgine kanalo kryptimi. Specialūs dantukai (įraižos) užtikrina teigiamą apkrovos perdavimą į kanalą. Be to, kanalai taip pat gali patikimai sugerti su nuovargiu susijusias vibracijas ir todėl atitinka visus patikimo tvirtinimo reikalavimus, taikomus, pavyzdžiui, krano bėgiams arba […]

HALFEN HKW kampinės apsaugos

Kampinės apsaugos

HALFEN HKW kampinės apsaugos dažnai naudojamos pramoniniuose pastatuose ar kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelėse, siekiant apsaugoti betoninių sienų ar kolonų kampus nuo galimo smūgio, pavyzdžiui, nuo susidūrimo su transporto priemonėmis, šakiniais krautuvais, automobiliais ir pan. HALFEN HKW kampinės apsaugos yra 2 medžiagų klasių, 3 skirtingų pločių, galima rinktis iš 5 skirtingų ilgių.