HALFEN_HBT_DENIA SOLUTIONS, 1

Atlenkiamoji armatūra HALFEN HBT. Kokybiškas produktas – patikima jungtis!

Atlenkiamoji armatūra HALFEN HBT – patikima gelžbetoninių konstrukcijų jungtis, taupanti laiko ir finansų sąnaudas. HALFEN HBT padeda paprastai ir efektyviai sujungti gelžbetoninius elementus skirtinguose statybos etapuose. Stipria ir patikima jungtimi sujungiamos visų tipų plokštės – grindų, sienų, laiptų, užtikrinamas armavimo nepertraukiamumas. Ši jungtis lengvai montuojama statybų aikštelėje, jai nereikalingi sudėtingų geometrinių formų klojiniai.

Nauji produktai statybų rinkoje. Denia Solutions tampa oficialiu PLAKA atstovu Lietuvoje

CRH korporacija, kurios narė yra įdėtinių detalių gamintoja kompanija HALFEN, šiais metais į savo gretas priėmė dar vieną patikimą gamintoją – PLAKA kompaniją. UAB Denia Solutions, oficialus HALFEN atstovas Lietuvoje, papildo savo asortimentą PLAKA kompanijos produktais.

CRH korporacija – tai aukštos pridėtinės vertės statybiniai produktai. CRH korporacijos statybų sektoriaus konstrukcinių priedų verslas paremtas stipriais, garsėjančiais kokybe, aptarnavimu, inovacijomis ir inžinerinio dizaino meistriškumu prekės ženklais: HALFEN, ANCON, ASCHWANDEN ir PLAKA. CRH kompanijų gaminiai ir inžineriniai sprendimai užtikrina greitesnę, saugesnę ir ekonomiškesnę konstrukciją, pagerina šilumines, akustines ir saugos savybes statybos projektuose.

BALKONAS, GAISRAS

HALFEN HIT – 120 min. barjeras gaisrui!

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, Lietuvoje kasmet kyla apie 12000 gaisrų. Gaisro metu patalpoje temperatūra gali pakilti iki 1000-1200 °C. Tokia aukšta temperatūra gali išsilaikyti iki 3 val. ir ilgiau. Priklausomai nuo gaisro kilimo vietos, vyravusios temperatūros ir trukmės, pastato konstrukcijos gali būti smarkiai pažeistos. Kyla pastato griūties pavojus ir grėsmė žmonių gyvybėms. Konstrukcijų [...]
HALFEN naujienos pramonei 2019 katalogas featured

Katalogas: HALFEN naujienos pramonei

Šioje brošiūroje, HALFEN siūlo Jums didelį gaminių asortimentą pramoniniams sprendimams:
▪ gamyklų inžinerija,
▪ chemijos pramonė,
▪ speciali transporto priemonių gamyba
▪ reguliuojamos mechaninės jungtys
▪ universalios tvirtinimo sistemos

DENIA produktų protaikymas industriniuose projektuose katalogas featured

Katalogas: Halfen sprendimų pritaikymas pramonėje

„HALFEN“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje tvirtinimo ir surinkimo detalių technologijų kompanijų. Ši išsami produkto brošiūra iliustruoja ir paaiškina techninius sprendimus, skirtus naudoti statyboje ir pramonėje.

Nesvarbu, ar kokioje srityje – inžinerijos, gamyklų, transporto sektoriaus, chemijos pramonės ar energetikos sektoriuje, – HALFEN neprilygstami aukštos kokybės produktai yra labai universalūs ir tinkami taikyti bet kur.

Halfen 2019 naujienos Denia Solutions

2019 metų Halfen produkcijos naujienos

Kompanija HALFEN ir toliau plečia savo asortimentą, pasipildydama naujais produktais ir papildydama esamų produktų linijas. Pagrindinės 2019 metų naujienos:
FPA SL30 – pakabinami inkarai plonoms fasadinėms plokštėms.

HLX – inkarai liftų montavimui (pakabinimas po lifto šachtų perdangomis).

HDB-Z – pamatų armatūra atspari spaudimui.

HTU-S – įtvaras pramoninių objektų profiliuotiems apdailos lakštams ir „sabdwitch“ tipo plokštėms tvirtinti.

HVG VERSOGRID – kabinimo sistema, skirta parodų, koncertų salių ir pan. įrangai.