gruodžio 20 2017 0Comment
Patalpu apdailos priemoniu greito tvirtinimo sistema HALFIX_sporto sale

Tvirtinimo sprendimas multifunkcinėms patalpoms HALFEN HALFIX System 53/34

Statant šiuolaikinius pastatus tausojami ne tik energetiniai ištekliai, bet ir pastato erdvės. Visuomeninių pastatų atveju pakankamai svarbus klausimas yra renginių bei sporto erdvių funkcionalumas. Sprendžiant šią problemą, pasaulinis tvirtinimo lyderis – kompanija HALFEN pristato tvirtinimo sistemą multifunkcinėms patalpoms HALFIX System 53/34.

Greitas patalpų paskirties pakeitimas su HALFIX sistema

Naudojant HALFIX sistemą galima greitai ir lengvai pakeisti patalpų paskirti be jokių specializuotų įrankių. Tai ypač efektyvu mokyklų, darželių ar kitos paskirties pastatų sporto ir renginių salėse. HALFIX sistemos pagalba sporto įranga ir kiti laikantys elementai yra greitai pritvirtinami arba pašalinami.

Tai leidžia sporto patalpas greitai pritaikyti specialioms sporto šakoms: krepšiniui, lauko tenisui, tinkliniui, alpinizmui, šokiams ar kultūriniams renginiams.  Naudojant HALFIX sistemą yra užtikrinamas efektyvesnis pastato erdvių išnaudojimas.

HALFIX sistema

HALFIX sistemą sudaro C tipo cinkuotas plieninis profilis 53/34 (1), tvirtinimo plokštelės (2) ir varžtai (3). Vienas sistemos privalumų yra tai, kad tvirtinimo profiliai yra įleidžiamo už patalpos apdailos plokščių, o prieiga prie jų laisva. Tvirtinimo profiliai yra išdėstomi vertikaliai visame patalpos sienų perimetre tam tikru atstumu.

Tvirtinimo vietos įrengimui yra naudojamos plokštelės, kurios montuojamos profilio viduje. Plokštelės yra laisvai stumdomos visame profilio aukštyje  ir jame įtvirtinamos specialiais varžtais.

Tvirtinimo plokštelėse yra išfrezuotos rakto formos ertmės, skirtos greitai varžtų fiksacijai. Įrangos tvirtinimo kronšteinai yra įleidžiami į tvirtinimo plokštelės ertmes ir nuleidžiant žemyn užfiksuojami.

Tvirtinimo sprendimas multifunkcinėms patalpoms HALFEN HALFIX System 53/34